Kultuurikoostöö

Prantsuse Instituut Eestis on osa Prantsuse Instituutide ja “Alliance française”  võrgustikust maailmas. Instituut on võtnud kursi digimaailma suunal ja toetab kunstiväljenduste kaasaegseid vorme.

PRANTSUSE INSTITUUT EESTIS – KOOSTÖÖPARTNER TEIE HEADELE MÕTETELE

Olete artist, kirjastaja, tõlkija või tegev mõnes kultuuriasutuses? Teile meeldib Prantsusmaa ja te soovite Prantsumaa või meie instituudiga koostööd teha? Soovite leida oma valdkonnas koostööpartnereid, minna lähetusse, osaleda koolitustel? Prantsuse Instituut aitab teid kontaktide loomisel ja vajaliku informatsiooni leidmisel.

Et toetada prantsuse kultuuri rahvusvahelist levikut, pakub Prantsuse Instituut koostöövõimalusi kõikidel kultuuriga seotud aladel.
Koostööprojektide kavandamine on koondunud peamiselt ühele platvormile IFprog,www.institutfrancais.com ja need puudutavad prantsuse kultuuriga seonduvaid organisatsioone, kultuuriasutusi ja artiste. Taotluste esitamiseks tuleb platvormi esmakordsel kasutamisel luua kasutajakonto.

Selleks, et koostöös prantsuse partneritega teostada huvitavaid kultuuriprojekte, annab Prantsuse Instituut Eestis oma hinnangu kõikidele projektidele, mis on esitatud toetuse saamiseks läbi IF PROG programmi ja kinnitab kandidatuuri.

NB! Projekt, mida soovite teostada, peab olema tihedas seoses Prantsusmaa või frankofooniaga ning see tuleb esitada mõistliku aja jooksul enne tähtaega, andes meile sellega tutvumiseks piisavalt aega.
Tähelepanu: enamus järgmisel aastal aset leidvatest projektidest tuleb esitada hiljemalt käesoleva aasta. 15. oktoobriks.

AKTIIVNE KULTUURIINSTITUTSIOON, KES OTSIB PIDEVALT UUSI KOOSTÖÖPARTNEREID

Prantsuse Instituut Eestis korraldab üritusi ja kultuurifestivale: märtsis toimub Frankofoonia festival, mille keskmes on prantsuse keel ning sügisel toimub koostöös erinevate partneritega mitmeid retrospektiive, kontserte jne. Muide, 2016. aasta PÖFFi fookusriigiks on Prantsusmaa! Kõiki üritusi korraldame koos eesti partneritega ja teie head mõtted on teretulnud!
Et koostöö õnnestuks, on hea esitada projektipakkumised vähemalt kuus kuud enne hooaega, mille raames projekti teostada soovite.

HEA PAIK NÄITUSTE JA ÜRITUSTE KORRALDAMISEKS

Instituut annab teie käsutusse vanalinna südames asuva näitusepaiga ja koosolemise koha. Soovite oma töid näitusele panna? Prantsuse muusikat esitada? Ümarlauda läbi viia? Jällegi oleme teie ideedele avatud!

Võtke meiega ühendust:

marje.kidron(at)ife.ee
telefon : +372 616 16 36

 

 

 

 

Loe artiklit teises keeles: Français, English, Русский,