Keelereis Prantsusmaale

Prantsuse Instituut koostöös Méditerranez-vous keelekooliga pakub teile suurepärast võimalust õppida prantsuse keelt Lõuna-Prantsusmaal! Prantsuse Instituudi kaudu registreerudes soodustused.

Õppige prantsuse keelt maalilises Lõuna-Prantsusmaa linnakeses Montpellier’s, vaid 8 kilomeetri kaugusel Vahemerest. Sukelduge prantsuse kultuuri ning nautige Montpellier’ võlusid. Külastage koos oma õpetaja ja rühmakaaslastega kohalikke restorane, jalutage rannas ja pidage piknikku, käige teatris ja kontserdil… Saate kaasa unustamatud mälestused!

Méditerranez-vous keelekursused:

  • 1- ja 2-nädalased intensiivkursused
  • 28 – 38 akadeemilist tundi prantsuse keelt nädalas
  • õpe väikeses rühmas, 3-7 inimest
  • keeletaseme grupid A1+ kuni C1
  • kodumajutuse võimalus
  • Prantsuse Instituudi kaudu registreerudes soodushinnad 370 € ja 560 € nädal
  • enesetäienduskoolitus prantsuse keele õpetajatele

Koolis pakutakse erinevatele keeletasemetele mõeldud eri tüüpi kursusi, millega on lahutamatult seotud keelepraktika – kohtumised viinamarjakasvatajatega veiniistandustes, kunstnikega nende ateljeedes, linnatuurid ja palju muud. See on võimalus aktiveerida oma prantsuse keel ka suhtlustasandil, nautides samas mõnusat õhkkonda – viibides näiteks vabas õhus kooli aias, kohvitassi ja croissant’i või veiniklaasiga. Sajanditevanune Montpellier ootab teid!

Lisainfo: cours(at)ife.ee  või 627 1196

Loe täpsemalt Méditerranez-vous kodulehelt!

Talvine keeleõppereis Lõuna-Prantsusmaale

Prantsuse Instituudi koostööpartner Méditerranez-vous kutsub jaanuaris B1 taseme intensiivkursusele kaunisse Lõuna-Prantsusmaa linna Montpellier'sse . Kursus toimub 27.-31. jaanuaril 2020.   Programmis:  38 akadeemilist kontakttundi  keelepraktika kohalike...

Loe edasi
Loe artiklit teises keeles: Français, English, Русский,