Veiniateljeed 2022

Prantsuse Instituut

Kuninga 4, Tallinn

Prantsusmaa eesistumise puhul EL Nõukogus kiikavad ka Prantsuse Instituudi veinikultuuri õpitoad 2022. aastal erinevatesse Euroopa riikidesse!
 

Prantsuse Instituut ja Saksa Suursaatkond ootavad teid maikuus ühisele veinidegustatsioonile! Euroopa veinituur peatub seekord Reini mõlemal kaldal ning tutvume lähemalt piirkonna kahe sümboolse viinamarjasordiga: Pinot Gris (või Grauburgunder) ja Riesling. Õpituba viivad läbi Prantsusmaal veiniteadust õppinud Karl-Erik Laanet ja Saksa veinide asjatundja Kalev Vapper.

Erandkorras toimub õpituba inglise keeles, kuid nagu ikka, saate degusteerida veini ja nautida maitsvaid suupisteid ning ühlasi koguda uusi teadmisi meie ekspertidelt.

  • 18. mail kell 18:00-19:30 inglise keeles 
  • Koht: Prantsuse Instituut (Kuninga 4, Tallinn)
  • Hind: 25 € (sisaldab kaht veini ja suupisteid)

Registreeru: cours@ife.ee / 6271196

 

Ees on ootamas:

Juuni: roosa vein
Provence’i veinid
Kuupäevad: 8.06 ja 15.06
 

Juba toimunud:

Märts:
Mitmetahuline Pinot Noir
Kuupäev: 2.03
 
Vein ja frankofoonia
Kuupäevad: 23.03 ja 30.03
 
Aprill:
Hispaania
Kuupäev: 13.04

Täpsem info ja registreerumine: cours@ife.ee / 6271196

 

Veiniateljeed 2022

Loe artiklit teises keeles: Français,

Prantsuse keele kursused | Kevad ja suvi 2022

Õpi prantsuse keelt oma ala tähtedelt! Kevadesse ja suvesse lisavad prantslaslikku särtsu nädalased intensiivkursused või pikemad tasemekursused, samuti õpitoad ja e-kursused. Lapsi ja noori ootame aga sisukalt-lõbusalt aega veetma linnalaagritesse. Valikus on keeletasemed algajatest...

Loe edasi

e-kursusedprantsuse keelprantsuse keele intensiivkursusedprantsuse keele kursusedprantsuse keele õpitoadPrantsuse kultuursuvekursused lastele ja noortele