Brasserie 11 – uus Prantsuse restoran Fahle kvartalis

8. detsember 2020

Tartu mnt 84a, Tallinn

Tallinnas Fahle majas on avanud uksed uus Prantsuse restoran Brasserie 11, mis ootab toidunautijaid oma sooja ja sõbralikku õhkkonda! Prantsuse Instituudi partnerkaart IF Pass annab külastajatele 5% soodustust.
 
Brasserie 11 pakub ehtsat Prantsuse menüüd koos laia veinivalikuga. Menüüs on esindatud kõik klassikud ja rahva lemmikud.  Lisaks roogadele loob Brasserie 11 prantslaslikku atmosfääri art déco‘st inspireeritud sisekujundusega. 
 
Restoranis mängivad taustaks prantsuskeelsed laulud ja nädalalõppudel ka elav muusika, näiteks Helin-Mari Arder ja G. Otsa noored lauljad ja akordionistid.  Silmailu pakuvad aga kunstinäitused – hetkel on üleval Huupi näitus  “Plat principal”, kus kunstnik on maalinud naise elu läbi Prantsuse roogade nimetuste.  Jaanuarist vahetuvad Huupi teosed Tiina Ojaste müstiliselt ilusate naiste vastu.
 
Brasserie võtab hea meelega vastu ka ärikohtumisi, koolitusi ja koosolekuid. Seal on võimalus kasutada nii äriruumi (TV-ekraaniga nõupidamiste ruum) kui ka eraldada suurem saal eraldi ürituseks. Varsti on valmimas veinituba, kus saab mõnusalt aega veeta või degustatsioone korraldada.
 
Brasserie‘sse oodatakse ka lastega peresid! Restoranis on köögiteemaline mängunurk, kus väikesed saavad tunda end kui kokk või teenindaja. Eelkooliealistele lastele on toit tasuta.
 
 
Brasserie 11

Eesti keeles on ilmunud Prousti “Õitsvate neidude varjus”

17. august 2022

Kirjastuses Varrak on ilmunud "Hieronymuse" sarjas Marcel Prousti “Õitsvate neidude varjus”, mille on prantsuse keelest tõlkinud Anti Saar.   Marcel Proust “Õitsvate neidude varjus” / “À l'ombre des jeunes filles en fleurs” Prantsuse keelest tõlkinud Anti Saar, toimetanud...

Loe edasi

À l'ombre des jeunes filles en fleurAnti SaarMarcel ProustÕitsvate neidude varjusprantsuse kirjandusSari "Hieronymus"Varrak