Uus prantsuse keele vestluskursus A2.1 tasemele – 100% veebis

Veebis

Uus veebikursus A2.1 keeletasemele algab 26. aprillil meie särava õpetaja Rose Nicolini juhendamisel! Intensiivne, mänguline ja interaktiivne suhtluskursus sobib teile, kui soovite panna rõhku suulisele eneseväljendusoskusele, mida läheb vaja elulistes situatsioonides.

 

Kursusest

Prantsuse keele A2.1 taseme kursus põhineb kahel uuenduslikul ja tõhusal pedagooglilisel lähenemisviisil: pööratud klassiruumil (flipped classroom) ning eluliste suhtlusülesannete lahendamisel.

Pööratud klassiruumi meetodil omandate sõnavara ja foneetilised oskused, mis on vajalikud suuliseks eneseväljenduseks. Tunnis keskendutakse suulise väljendusoskuse arendamisele, iseseisvalt õpitud materjali rakendamisele ning teadmiste vahetamisele. Eluliste suhtlusülesannete lahendamine tagab, et õpite keelt, mida võib vaja minna igapäevastes olukordades.

Intensiivkursus ühendab grupitundide ja individuaalõppe parimad osad, võimaldades kohandada keeleõpet vastavalt teie vajadustele. Õpetaja annab iseseisvale tööle personaalselt tagasisidet, hindab saavutatud oskusi ning annab nõu, millest võiks just teile keeleõppes kasu olla.

Kaasaegne ja mänguline intensiivõpe Zoomis on paindlik – osaleda saab kõikjal, olge te kodus, tööl või maamajas!

 

Praktiline info

Kursuse toimumisaeg: 26.04-10.06.2021, esmaspäeviti ja neljapäeviti kell 12-14 (viimane tund kestab 2h10)
Õpetaja: Rose Nicolini
Kursuse maht: 37,5 akadeemilist tundi
Hind: 335€ (sisaldab Frello platvormi kasutust kursuse ajal)
Grupitunnid toimuvad Zoomis ja individuaalsed harjutused Frello platvormil.

Registreerumine

 

Täpsem info ja registreerumine: cours@ife.ee / +372 627 11 96

A2 interaktiivne veebikursus

Loe artiklit teises keeles: Français,

“Hingeõgija” (FR) | HÕFF 2024

26. Aprill 2024

Reedel, 26. aprillil 2024 kell 22:30 linastub Haapsalu Õudusfilmide Festivalil HÕFF Prantsuse linateos "Hingeõgija" / "Le Mangeur d'âmes" (2024). Toetab Prantsuse Instituut Eestis. PILETID   Prantsusmaa õudusfilmide tegijad Alexandre Bustillo ja Julien Maury on koos tegutsenud juba...

Loe edasi

HingeõgijaHÕFF

”Unustatud rahvad” V. Tormis / Chœur de l’Orchestre de Paris (dir Ingrid Mänd) – Tartu 2024

15. Juuni 2024

Veljo Tormise kooritsükkel „Unustatud rahvad” jõuab Chœur de l’Orchestre de Paris (Pariisi Orkestri Koori) esituses Tartusse. Kõlavad Tormise tsükli kolm osa: „Isuri eepos, „Vadja pulmalaulud” ja „Ingerimaa õhtud”. Kontserdil lauldakse vadja ja isuri keeles ning ingerisoome...

Loe edasi

Chœur de l'Orchestre de ParisEuroopa kultuuripealinnIngrid MändTartu 2024Unustatud rahvadVeljo Tormis