Prantsuse keele talvekursused 2021

Prantsuse keele kursused toovad talveõhtutesse kultuurisärtsu ja mõnusaid mõtteid! Õppida saab kohapeal Tallinna vanalinnas või e-kursustel, väikestes rühmades või individuaalselt. Meie õpetajad on oma ala professionaalid, kes annavad kvaliteetse põhja algajatele ning lihvivad edasijõudnute keeleoskust.

⇒ Koroonaleviku tõttu prantsuse vaim ei lahtu ning keeleõpe seisma ei jää! 1. veebruarini Harjumaal kehtivate piirangute ajal toimuvad kursused e-õppes Zoomi platvormil. Piirangute lõppedes jätkuvad kursused tavapäraselt Prantsuse Instituudis.

 

 • tasemed algajatest edasijõudnuteni
 • eesti, prantsuse, inglise ja vene keele baasil
 • 4-8 õpilast rühmas
 • lisaks täiskasvanute kursustele pakume ka spetsiaalseid kursusi lastele ja noortele
 • 80% õpetajate emakeel on prantsuse keel
 • prantsuse keele õpet toetab kultuurikeskkond: pakume aasta läbi koostöös partneritega rikkalikku kultuuriprogrammi

TUTVU KURSUSTE TUNNIPLAANI JA HINDADEGA NING REGISTREERI

Registreerumine

 

Alates jaanuarist 2021 on kursuste valikus:

RÜHMATUNNID PRANTSUSE INSTITUUDIS

Prantsuse keele tasemekursustel on teil võimalik arendada kõiki nelja keelepädevust (kuulamine, lugemine, rääkimine ja kirjutamine) ning tutvuda seejuures prantsuskeelsete riikide kultuuridega. Kursused on interaktiivsed, praktilised ja päevakohased. Rühmakursuse maht on 45 või 60 akadeemilist tundi.

Juhul kui koroonaviiruse leviku tõttu kehtestatakse piirangud keeltekoolidele, toimub kursus vastava perioodi vältel e-õppe vormis.

Hind täiskasvanutele: rühmakursused 340€ / soodushind korduvkliendile 323€

RÜHMATUNNID LASTELE JA NOORTELE

Lastele ja noortele mõeldud tunnid arendavad prantsuse keele oskust mänguliselt ja loominguliselt. Tasemekursused lihvivad nii suulist kui ka kirjalikku eneseväljendus- ja arusaamisoskust (kuulamine, lugemine, rääkimine ja kirjutamine).

3-5-aastased lapsed, tase A0
7-10-aastased lapsed, tase A0
7-10-aastased lapsed, tase A1
12-15-aastased noored, tase A1.1
14-18-aastaste noorte täiendkursus, tase B1

Juhul kui koroonaviiruse leviku tõttu kehtestatakse piirangud keeltekoolidele, toimub kursus vastava perioodi vältel e-õppe vormis.

Hind lastele-noortele: 112€ – 180€ 

PRANTSUSE KEELE E-KURSUSED

E-kursustega saate liituda kõikjalt Eestist või välismaalt! Regulaarne suhtlus prantslasest õpetajaga videosilla vahendusel tagab keeleõppe olulisima, sotsiaalse ja interaktiivse aspekti. Õpe toimub veebiplatvormil Zoom. E-kursuse maht on 30 akadeemilist tundi. Loe lähemalt e-kursuste kohta.

A2.1 taseme virtuaalkursus alates 01.02.2021
B1.1 taseme virtuaalkursus alates 01.02.2021

Hind: 205€

INDIVIDUAALÕPE

Lisaks rühmatundidele on võimalik võtta kohapeal või e-õppe vormis ka individuaaltunde.

 

Tasemetest

Olete prantsuse keelt õppinud, aga ei tea oma taset? Sooritage meie tasuta keeletest ja leidke sobivad prantsuse keele kursused! Keeletasemete kirjeldused leiate siit.

 

Registreeri prantsuse keele kursustele

 • Kui olete varem instituudi kursustel osalenud, on teile kasutajakonto juba loodud. Kasutajatunnuse ja salasõna teada saamiseks palume teil võtta ühendust keeleõppe koordinaatoriga (cours@ife.ee).
 • Kui olete uus õpilane, tuleb teil kasutajakonto ise luua. Konto loomine on tasuta.

Kataloogi sisenedes saate

 • tutvuda instituudi prantsuse keele kursuste valikuga
 • registreeruda kursustele ja tellida nende juurde käivaid õppematerjale
 • registreeruda DELF/DALF eksamitele
 • teada oma kursuse lõpuhinde
Registreerumine

 

Võtke ühendust meie kursuste koordinaatoriga, kes oskab teile soovitada sobivaimat prantsuse keele kursust: +372 627 11 96 / cours@ife.ee

Prantsuse keele talvekursused 2021

Loe artiklit teises keeles: Français, English, Русский,

Prantsuse uus laine kinos Sõprus

5. Detsember 2022 / 10. Detsember 2022

Prantsuse Instituut ja Kino Sõprus lõpetavad Euroopa filmikuu pidulikult Prantsuse uue lainega! 5.-10. detsembril 2022 jõuavad ekraanile Truffaut', Varda, Demy, Melville'i, Rivette'i ja Godard'i valitud filmid. Filmid linastuvad prantsuse keeles ingliskeelsete subtiitritega.   05.12 kell...

Loe edasi

FilmKinoKino SõprusPrantsuse uus laine

Prantsuse filmid & PÖFF 2022

11. November 2022 / 27. November 2022

PÖFF toob kinohundid taas kokku 11.-27. novembril! Filmivalikust leiate uusi Prantsuse filme ja kaasproduktsioone nii täiskasvanutele kui ka noortele.   Põhivõistlusprogramm "Keegi ei märganud" / Toi non plus tu n'a rien vu Režissöör: Béatrice Pollet Prantsusmaa, 2022 Keel:...

Loe edasi

PÖFFPrantsuse filmidprantsuse kino

Prantsuse keele kursused | Sügis 2022

Õpi prantsuse keelt oma ala tähtedelt! Sügisest pakub Prantsuse Instituut põhjalikke tasemekursusi nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Lisaks on ees ootamas temaatilised õpitoad ning erikursused lastele-noortele. Kursused toimuvad Tallinna vanalinnas, ent võimalus on liituda ka e-õppega....

Loe edasi

e-kursusedlaste prantsuse keele õpitubaPrantsuse Instituut Eestisprantsuse keelprantsuse keele e-kursusedprantsuse keele intensiivkursusedprantsuse keele kursusedprantsuse keele kursused algajateleprantsuse keele kursused edasijõudnuteleprantsuse keele kursused lasteleprantsuse keele kursused noorteleprantsuse keele kursused täiskasvanuteleprantsuse keele õpePrantsuse kultuur