Helena töövarjupäev Prantsuse Instituudi kultuurivaldkonna juhiga

21. november ei olnud Prantsuse Instituudis päris tavaline tööpäev, sest meil oli imevahva külaline Vanalinna Hariduskolleegiumi 11. klassist! Helena Maarja Tarro veetis ühe päeva kultuuri- ja audiovisuaalvaldkonna juhi Marje Kidroni tööd jälgides ja jagab nüüd oma muljeid. Aitäh, Helena, et meil külas käisid, ja tuult sulle tiibadesse! :)

“Töövarjupäev Prantsuse Instituudis oli kindlasti üks minu viimase aja parimatest otsustest! Jõudsin tutvuda eelkõige kultuurivaldkonna juhi ametiga, kuid sellele lisaks kohtusin ka teiste instituudi töötajatega, sain kõigilt kuldaväärt karjäärinõu, kuulsin erinevatest ülikoolikogemustest, panin kõrva taha kasulikke elutarkusi, jõudsin isegi pidulikule vastuvõtule ja mis kõige olulisem, sain juurde julgust ja kindlustunde, et teen oma tulevast eriala valides läbimõeldud otsuse. Kui enne tundsin enda tulevikuplaanide hägususele mõeldes teatavat murelikkust, siis saan nüüd kindlasti rahulikumalt hingata – on tore teada, et minu huvidega on seotud mitmed põnevad ametid nii meeldivas töökeskkonnas.”

Helena Maarja Tarro
 
töövarjupäev
Helena vasakul ja kultuurivaldkonna juht Marje paremal
Loe artiklit teises keeles: Français,

Prantsuse filmid ja sarjad Netflixis

21. juuli 2020

Kes on ühtviisi nii Netflixi kui ka prantsuse keele sõber, võib leida midagi meelepärast järgnevate filmide ja sarjade hulgast, kus on nii draamat kui ka komöödiat.   Iris / In the Shadow of Iris Režissöör: Jalil Lespert, triller (2016) Rikka pankuri Antoine Doriot naine Iris...

Loe edasi

filmidNetflixsarjad